Derneğimizden Bilgiler
» Başkan» Yönetim Kurulu» Üyeler» Tüzük» Faaliyetler» Şubeler» Temsilcilikler» Komisyonlarımız» Yardım ve Bağışlar» Üyelik Formu

Şavak
» Tarihi» Kültürü» Yaşam Yerlerimiz» Ürettiklerimiz» Yemeklerimiz» Tarım ve Hayvancılık» Şiirlerimiz» Kaybettiklerimiz» Kan Bankası

Meslek Grupları
» Yüksek İstişare Kurulu» Akademisyenlerimiz» Avukatlarımız» Bürokratlarımız» Din Görevlilerimiz» Doktorlarımız» Eczacılarımız» Esnaflarımız» İş Adamlarımız» Mali Müşavirlerimiz» Memurlarımız» Mühendislerimiz» Öğrencilerimiz» Öğretmenlerimiz» Siyasetçilerimiz» Teknisyenlerimiz» Veteriner Hekimlerimiz

manşetlerElazığ Belediyesi Abdullahpaşa Mahallesi’nde yeni bir su deposunun temelini attı
Abdullahpaşa Mahallesi Nurullah Camii yanında inşa edilen yeni su deposu temel atma törenine Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ile mahalle sakinleri katıldı.

Temeli atılan su deposu 50 m³’lük hacme sahip. Cami çevresinde inşa edilecek taziye evi ve kur’an kursu ile mahallenin ihtiyacını karşılayacak su deposu kısa bir zaman sonra tamamlanacak.

Nurullah Cami görevlisi Veli Bayer, Elazığ Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarını takdire şayan olduğunu ifade ederek Başkan Selmanoğlu’na teşekkür etti. Bayer, taziye evi ve kuran kursu arsasında yapılan su deposu inşaatının kısa bir zaman sonra tamamlanarak hizmete gireceğini sözlerine ekledi.

Şehrin genelinde belediye ekiplerinin farklı bir çalışma sergilediğini ifade eden Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu ise açıklamasında şunları söyledi: “Abdullahpaşa Mahallesi’nde yeni bir su deposunun temelini atıyoruz. Öncelikle mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Mevcut su deposunun yerine inşa edilen ve 50 m³’lük hacme sahip su deposuyla Kesiköprüden gelen suyun şehre dağıtımı noktasında ara transferi sağlayacağız. Su deposu kısa bir süre sonra tamamlanacak ve mahalle halkının istifadelerine sunulacak. Her zaman ifade ettiğimiz gibi tüm hizmetlerimizde hemşerilerimizin mutluluğunu esas almaktayız.

Okunma Sayısı : 543


Yorumlar

 
   
 
 


Günün Sözü
Bildiğim bir şey varsa oda hiçbirşey bilmediğimdir. (Sokrates)

Duyurular
    Derneğimizden SODES atağı. Geçtiğimiz günlerde derneğimiz, unutulmaya yüz tutmuş bazı değerlerimizi ve motiflerimizi tekrar canlandırıp yeni istihdam kapılarını açma adına SODES' e proje sunmuştur.  


    Yeni dernek binamızın açılışı 09 mayıs 2015 tarihinde yapılacaktır. Tüm halkımız davetlidir.


    26 nisan pazar günü (bu hafta sonu) 2015 yılının ilk istişare kurulu toplantısını AKGÜN OTEL'de saat 13:00 da yemekli olarak gerçekleştireceğiz. Toplantıya katılmanızı bekliyor, kandilinizi tebrik ediyorum.
                                                                                                           Bülent HURMA (Genel Sekreter)
                                                                                                                                                            Yazarlar

Anket
Derneğimizin yaptığı çalışmalardan sizce en önemli faaliyet hangisidir ?
Anket sonuçlarını görmek için tıklayınız..

Günün Karikatürü


İstatistik
Online : 4
Bugün : 410
Toplam : 318986