Derneğimizden Bilgiler
» Başkan» Yönetim Kurulu» Üyeler» Tüzük» Faaliyetler» Şubeler» Temsilcilikler» Komisyonlarımız» Yardım ve Bağışlar» Üyelik Formu

Şavak
» Tarihi» Kültürü» Yaşam Yerlerimiz» Ürettiklerimiz» Yemeklerimiz» Tarım ve Hayvancılık» Şiirlerimiz» Kaybettiklerimiz» Kan Bankası

Meslek Grupları
» Yüksek İstişare Kurulu» Akademisyenlerimiz» Avukatlarımız» Bürokratlarımız» Din Görevlilerimiz» Doktorlarımız» Eczacılarımız» Esnaflarımız» İş Adamlarımız» Mali Müşavirlerimiz» Memurlarımız» Mühendislerimiz» Öğrencilerimiz» Öğretmenlerimiz» Siyasetçilerimiz» Teknisyenlerimiz» Veteriner Hekimlerimiz

manşetlerElazığ Belediyesi Abdullahpaşa Mahallesi’nde yeni bir su deposunun temelini attı
Abdullahpaşa Mahallesi Nurullah Camii yanında inşa edilen yeni su deposu temel atma törenine Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ile mahalle sakinleri katıldı.

Temeli atılan su deposu 50 m³’lük hacme sahip. Cami çevresinde inşa edilecek taziye evi ve kur’an kursu ile mahallenin ihtiyacını karşılayacak su deposu kısa bir zaman sonra tamamlanacak.

Nurullah Cami görevlisi Veli Bayer, Elazığ Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarını takdire şayan olduğunu ifade ederek Başkan Selmanoğlu’na teşekkür etti. Bayer, taziye evi ve kuran kursu arsasında yapılan su deposu inşaatının kısa bir zaman sonra tamamlanarak hizmete gireceğini sözlerine ekledi.

Şehrin genelinde belediye ekiplerinin farklı bir çalışma sergilediğini ifade eden Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu ise açıklamasında şunları söyledi: “Abdullahpaşa Mahallesi’nde yeni bir su deposunun temelini atıyoruz. Öncelikle mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Mevcut su deposunun yerine inşa edilen ve 50 m³’lük hacme sahip su deposuyla Kesiköprüden gelen suyun şehre dağıtımı noktasında ara transferi sağlayacağız. Su deposu kısa bir süre sonra tamamlanacak ve mahalle halkının istifadelerine sunulacak. Her zaman ifade ettiğimiz gibi tüm hizmetlerimizde hemşerilerimizin mutluluğunu esas almaktayız.

Okunma Sayısı : 563


Yorumlar

 
   
 
 


Günün Sözü
Kim Allah Teala yolunda bir gün oruç tutsa, Allah onunla ateş arasına, genişliği sema ile arz arasını tutan bir hendek kılar. (Tirmizi, Cihad 3, (1624))

Duyurular
Derneğimizin gelenekselleşen iftar yemeği 08.07.2015 çarşamba günü zafran erkek öğrenci yurdunda verilecektir. Tüm halkımızı iftar programına bekler, şimdiden hayırlı iftarlar dileriz.


ŞAVAK-DER tarafından ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan paketleri dağıtımı yapılmaktadır. Çevrenizdeki ihtiyaç sahibi aileleri yönetim kurulu üyemiz Bülent Hurma ya bildirmeniz rica olunur.
irtibat:0533 330 09 24


Vali bey ve belediye başkanının yoğun programlarından dolayı dernek açılışı ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Şavak-der Dergi hazırlıklarına başladı.
Derneğimizin, sosyal ve kültürel içerikli dergi çıkarma hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Çok yakın zamanda siz okurlarımızla buluşacaktır.


Dernek başkanımızın  27.04.2015 tarihinde saat 14.00 da yaptığı basın açıklamasını internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Dernek yönetimimizin Elazığ'ın yeni Valisi MURAT ZORLUOĞLU ile 04.05.2015 pazartesi günü saat 16:30 da gerçekleştireceği toplantı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Tüm halkımıza önemle duyurulur.


Yazarlar

Anket
Derneğimizin yaptığı çalışmalardan sizce en önemli faaliyet hangisidir ?
Anket sonuçlarını görmek için tıklayınız..

Günün Karikatürü


İstatistik
Online : 8
Bugün : 240
Toplam : 338290